Ege Boyu
EgeBoyu Hakkında

EGEBOYU projemizde Ege'nin güzelliklerini İstanbul'a taşıyoruz. Herkesin özlediği, her tatil dönüşü aklımızın kaldığı, "günün birinde mutlaka buralarda yaşamak isterim" dediği Ege yaşam yaşam tarzını ayağınıza kadar getiriyoruz.

Şimdi size bazı ipuçları vermek istiyoruz.

Hani gittiğimiz her Ege kasabasında bizi sımsıcak karşılayan taş evler vardır, onların yanıbaşında oturmak bir çay içmek, balık yemek hepimize iyi gelir.

Ege sokaklarına çıktığımızda gözümüze, burnumuza, midemize kadar hitap eden bir doğa buluruz. Lavantalar, legonviller, zeytin, sakız ağaçları, üzüm bağları... Ege doğasının bize sunduğu her tazelik vardır.

Evleri de başka bir cenettir. Doğal taşlar, cumbalar, ahşap panjurlar, geniş avlular insana keyif verir. Eve neşe ve huzur aşılamıştır sanki..

İşte biz o atmosferden ilham alarak EGEBOYU'nu yaptık.

EGEBOYU'nu nasıl yaptığımızın ayrıntıları ise detaylarda saklı ve biz o detayları göstermek için sizi tanıtım ofisimizde heycanla bekliyoruz. EGEBOYU'na  ulaşmak çok kolay. İstanbul'un en hızlı gelişen, kişi başına düşen yeşil alan oranının en yüksek olduğu ilçelerden Sancaktepe'de konumlanıyor. Çekmeköy, Ümraniye ve Kartal üçgeninde kalan, Sinpas GYO'nun Lagün projesine komşu olan EGEBOYU TEM ve Şile yolu arasında yer alıyor.